Skuteczna ochrona samochodu przed kradzieżą

Skuteczna ochrona samochodu przed kradzieżą

Stuprocentowa ochrona samochodu przed kradzieżą jest takim zabezpieczeniem z jakiego korzysta znacznie więcej osób. Do niedawna albowiem myślano, że wyłącznie kradnie się pojazdy luksusowe. Natomiast, obecnie coraz częściej łupem złodziejów stają się auta klasy średniej. Z tego powodu opłaca się zaopatrzyć się w atesty blokady antykradzieżowe do pojazdu. Jeśli nabywa się te gadżety od wiodących wytwórców, to można oczekiwać, że będą one niezawodne. Każdy, kto w odpowiedni sposób zabezpiecza auto przed kradzieżą, nie musi martwić się jego przywłaszczenia. Naturalnie, zawsze trzeba zakupić sprawdzone blokady. Takie, jakich rabusie nie rozpracują. Każde zabezpieczenie transportu powinno mieć odpowiednie cechy. Do 3 najpopularniejszych blokad zalicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy oraz Joylock.

Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe, zamontowane na stałe w nadwoziu auta. Taka blokada uniemożliwi ruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest łatwa w obsłudze, jak i nie wpłynie źle na prezencję wybranego pojazdu. Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest wytrzymałe oraz odporne na różnego rodzaju zniszczenia. Z tego względu złodzieje nie są w stanie zniszczyć tej blokady albo jej zdemontować.

Blokady skrzyni biegów wytwórcy polecają do samochodów tak samo z ręczną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Następną opcją jest blokada kierownicy. Tuż po zamontowaniu jest ona integralną częścią kolumny kierowniczej. Przeznaczona jest dla samochodów z elektryczną skrzynią biegów i skutecznie uniemożliwia ruszanie kierownicą złodziejom. Co znaczące, w czasie montażu tej blokady nie jest w jakikolwiek sposób naruszana budowa pojazdu.

Demontaż blokady kierownicy może zajmować kilka godzin oraz wymaga wykorzystania specjalistycznego a także drogiego sprzętu. Dlatego złodziej nie będzie mógł uciec cudzym samochodem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Wykonana z trwałego materiału nakładka zakładana na drążek dokładnie osłania wszystkie elementy skrzyni biegów.

Nakłada wyposażona jest w wytrzymały na przewiercenie a także pozostałe próby zniszczenia zamku. Zabezpieczenie jakim jest Joylock dedykowane jest do samochodów z bezkluczykowym systemem otwierania. De facto, im bardziej unowocześnione zabezpieczenie, tym lepsza ochrona.

Pewne jest to, że wydłużony czas przejęcia kontroli nad samochodem zniechęci złodziei do przywłaszczenia. Maksymalna ochrona auta przed kradzieżami jest takim zabezpieczeniem z jakiego robi użytek coraz więcej osób, ponieważ jeszcze jakiś czas temu schemat mówił o tym, że tylko okrada się samochody ekskluzywne, lecz nie jest to prawdziwe. Nowoczesne zabezpieczenia sprawiają, że można być spokojnym o pojazd. Propozycja katalogowa jest ogromna, a więc każdy odnajdzie coś dla siebie. Nie ma mowy o tym, że kierowca zniszczy pojazd i że kradzież dojdzie do skutku. Dlatego opłaca się zaopatrywać się w atesty blokady antykradzieżowe – zabezpieczenie wlewu paliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *